O Nas

Jesteśmy młodym i ambitnym zespołem Inżynierów, zajmującym się projektowaniem i budową maszyn, automatyzacją procesów oraz robotyką. Wieloletnie doświadczenie w różnych sektorach ekonomicznych – jednak stale związanych z projektowaniem i budową maszyn – pozwala nam na sprawne poruszanie się
w przestrzeni budowy stanowisk montażowych i kontrolnych, stacji zrobotyzowanych, czy narzędzi mechanicznych. Portfel zrealizowanych zadań i bagaż doświadczeń zbieranych w naszych codziennych działaniach pozwala nam wykonywać dla Państwa indywidualne projekty urządzeń z zachowaniem naszej najwyższej jakości i staranności, nie zapominając przy tym o estetyce. Naszym obecnym celem jest ciągły rozwój, którego efektem będzie możliwość dostaw kompletnych linii technologicznych wraz z zaprojektowanym procesem – wszystko „uszyte na miarę” dla zrealizowania Państwa potrzeb.

Szerokie i otwarte spojrzenie na rozważany problem pozwala nam na stosowanie zarówno sprawdzonych
i pewnych, ale także nowoczesnych rozwiązań. Poszukiwanie nowych, nieutartych ścieżek rozwiązania problemu uważamy za nasz atut.

Realizujemy dla Państwa zadania z zakresu projektowania maszyn, programowania PLC, automatyzacji procesu a także robotyki. W zakładce “realizacje” znajdą Państwo kilka z naszych dotychczasowych realizacji.
Chęć rozwoju i stosowania coraz to nowszych technologii, poparta naszą determinacją i konsekwencją sprawia, że nasza współpraca z dotychczasowymi klientami wciąż się powiela i rozwija – a to gwarancja zadowolenia Państwa – jako naszych nowych klientów.
Do przedstawionych nam problemów technicznych podchodzimy w sposób indywidualny, wyznaczając tym samym nowe – szybsze, powtarzalne, stabilne procesowo – rozwiązania.
W relacjach z naszymi klientami i kooperatorami cenimy sobie sprawny przepływ informacji oraz obustronne zaangażowanie w rozwój projektu. W myśl powiedzenia „co dwie głowy, to nie jedna” – razem możemy więcej. Dlatego też każdy etap projektu jest stale konsultowany, aż do finalnej akceptacji.

Nasi klienci:

Nasi partnerzy: